INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:00 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Borys Budka komentuje rady Tuska. Przypomina mu lata, kiedy szefował PO w czasach opozycji do rządów PiS

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Gościem red. Piotra Witwickiego w programie “Graffiti (Polsat News) był lider PO Borys Budka. Tematem rozmowy była bieżąca polityka polska w tym wniosek PO o wotum nieufności wobec min. Ziobry.

W tym kontekście, Budka poproszony został o skomentowanie słów byłego premiera Donalda Tuska, które padły na antenie TVN24:

- reklama -

Tak już bardzo szczerze i to jest też, myślę, dobra rada pod adresem również opozycji. Kiedy twój przeciwnik zaczyna robić błędy, to mu nie przeszkadzaj. W odpowiedzi szef PO zauważył, że przeciwnik jest “skrajnym hipokrytą” udającym, że wojna dotyczy idei a w rzeczywistości sprowadza się do walki o stołki i trzeba tę hipokryzję obnażać. Przypomniał też:

Dokładnie tak samo postępował Donald Tusk w 2006 i 2007 roku, kiedy Platforma Obywatelska składała takie wnioski. Według obecnego lidera PO, dla opozycji najlepszym miejscem prezentacji złego rządzenia poszczególnych ministrów jest “arena parlamentarna”.

Budka obiecał, że “jesień będzie obfitować w tego typu wnioski”. Mówiąc o min. Zbigniewie Ziobro, Budka uzna go za wielkie niebezpieczeństwo dla Polski, zwłaszcza w kwestii funduszy z UE.

- reklama -

Nie szanując praworządności, ten człowiek naraża Polskę na olbrzymie straty finansowe – oświadczył szef Platformy Obywatelskiej.

Źródło:polsatnews.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x