INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:42 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Hołownia krytykuje pomysł weta do unijnego budżetu: Kaczyński wziął nas na zakładników swoich urojeń

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Polski rząd wyraził oficjalne stanowisko w którym zapowiedział weto unijnego budżetu jeśli zostanie on powiązany z praworządnością. Opozycja krytykuje tę decyzję.

To jest po prostu paranoja. Te pieniądze, które oni chcą zawetować z powodu tego, że Kaczyński sobie uroił, że teraz właśnie będzie próbował Ziobrze, bo to przecież o to chodzi, odebrać narrację i Konfederacji odebrać narrację, ale przede wszystkim Ziobrze antyeuropejską, on tak naprawdę wetuje nasze pieniądze, a nie swoje pieniądze – mówił Hołownia w TVN24.

- reklama -

Stwierdził, że to nie są pieniądze rządzących, ale Polaków:

To są 23 mld zł w grantach, mówimy tu o pieniądzach pomocowych. To jest ponad 30 mld w pieniądzach, które mogłyby przyjść do nas w pożyczkach, mówimy o euro i ratować polskie firmy, ratować nasze biznesy. Ratować branżę, to nie o ratowanie Kaczyńskiego chodzi. On wziął nas wszystkich na zakładników swoich urojeń, swoich lęków, które próbuje podsycać – mówił Szymon Hołownia w rozmowie z Grzegorzem Kajdanowiczem w „Faktach po faktach” TVN24.

Źródło: TVN24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rozpad Rosji, czyli kto ją zwasalizuje – Pekin czy Waszyngton?

Los Rosji wydaje się przesądzony, ale to złudzenie, że wszyscy będą świętować. Obok władz, a zapewne i części społeczeństw Korei Północnej i Burkina...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx