INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:43 | środa | 08.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Kłopoty marszałka Grodzkiego! Właśnie został oskarżony o seksistowskie działania!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki ma nowe ciało doradcze – Radę Gospodarczą. Jej szefem został Zbigniew Jakubas, dzięki któremu, co podkreślił marszałek, “udało się zaprosić do udziału w pracach Rady wybitnych polskich przedsiębiorców (…)”.

Nie cieszą się tym członkinie Kongresu Kobiet, które na łamach “Wysokich Obcasów” wyraziły swój gniew z powodu znikomego udziału kobiet w radzie – jest tylko jedna.

W tekście zatytułowanym “Marszałek powołuje Radę Gospodarczą opartą na seksistowskich standardach patriarchatu. Bez kobiet” autorki przypomniały Grodzkiemu, że “O sprawach ważnych dla kraju powinni decydować mężczyźni i kobiety”.

Dodały, że mają one nie mniejszą wiedzę i kompetencję od mężczyzn. W tekście zawarta jest też wyraźna sugestia, że Tomasz Grodzki kobiet nie lubi, ewentualnie są “niewidoczne z wyżyn patriarchalnych instytucji”.

Panie wypomniały też marszałkowi Senatu słowa, jakie wypowiedział w kontekście strajku kobiet. W ich interpretacji zdaniem Grodzkiego kobiety “nadają życiu barwę i harmonię, a o treści samego życia decydują mężczyźni”.

Źródło:wysokieobcasy.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Republikanie do Bidena: Rozmowa z Putinem ostrym tonem

Podczas wirtualnego spotkania z Putinem Joe Biden musi wykazać niezwykłą stanowczość, oświadczyli senatorowie Marco Rubio i Bob Menendez wyrażając...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x