INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:45 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prokuratura podjęła decyzję ws. Jarosława Kaczyńskiego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Posłowie Lewicy w listopadzie złożyli zawiadomienie do prokuratury, przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu, których w ocenie polityków, nawoływał do przemocy w mównicy sejmowej.

W ocenie posłów Joanny Scheuring-Wielgus i Krzysztofa Śmiszka, wicepremier Kaczyński nawoływał do przemocy gdy apelował o obronę kościołów.

- reklama -

W piątek Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała, że odmówiła wszczęcia postępowania przeciwko wicepremierowi i prezesowi Prawa i Sprawiedliwości.

Zawiadomienie posłów Lewicy rozpoznawane było w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. W przedmiotowej sprawie w dniu 20 listopada 2020 r. wydana została decyzja o odmowie wszczęcia śledztwa wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego – przekazała “Wirtualnej Polsce” Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik prokuratury okręgowej w Warszawie.

Źródło: wp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Szczepionki, czyli jak zostać miliarderem

Jak się okazuje, cena szczepionek na koronawirusa stale rośnie. Nieprzebadane szczepionki, są coraz droższe. A kontrakty tak ułożone, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx