INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:31 | niedziela | 05.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Restrykcje zostają? Znaczące słowa Jadwigi Emilewicz

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Czytając informacje na temat tego jak się Europa przygotowuje do szczepień i teraz chce bardzo mocno wyhamować, wypłaszczyć linię zachorowań, nie byłabym zaskoczona gdybyśmy dzisiaj usłyszeli informację o tym, że restrykcje zostają zaostrzone, ale tak jak mówię, czekamy na komunikaty pana premiera – mówiła Jadwiga Emilewicz w rozmowie z Marcinem Fijołkiem w „Graffiti” Polsat News.

Dodała, że wszyscy powinni się zaszczepić dla dobra ogółu:

Musimy się zaszczepić jeżeli chcemy, by mówić o koronawirusie w czasie przeszłym dokonanym. Polska, Polacy, my mamy umiarkowany stosunek do szczepień, wiemy jak niewielka część z nas szczepi się na grypę co roku, więc to nie jest postawa jakoś szczególnie zadziwiająca, aczkolwiek wszyscy eksperci na świecie mówią jednoznacznie. Bez zaszczepienia się nie będziemy mogli mówić o złapaniu odporności – mówiła Jadwiga Emilewicz w Polsat News.

Źródło: Polsat News

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x