INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:08 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Patryk Jaki kpi z pomysłów PO! „Ta cała konwencja była tak zabawna…”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Europoseł Patryk Jaki odniósł się do zaprezentowanych w sobotę pomysłów Platformy Obywatelskiej.

Wśród postulatów prezentowanych przez Borysa Budkę i Rafała Trzaskowskiego znalazły się m.in. zmiany w Telewizji Publicznej, odpolitycznienie prokuratury i Sądu Najwyższego, przywrócenie roli Krajowej Rady Sądownictwa, naprawa Trybunału Konstytucyjnego, likwidacja TVP Info, przekazanie uczniom laptopów oraz ochrona środowiska.

- reklama -

Powiem tylko tyle, że w tej sprawie nic się nie zmieniło, nic się nie zmienia od lat, to znaczy jej główny przekaz jest taki – wszystko co złe, to jest PiS, po drugie jak dojdziemy do władzy, to odwrócimy wszystko, co zrobił PiS, no i po trzecie – dalej nie mamy programu – stwierdził Jaki.

Dlatego, proszę państwa, ta cała konwencja była tak zabawna, że jedyne o co my możemy zaapelować, to żeby Platforma organizowała więcej takich konwencji, to wtedy będziemy czuli się bardziej stabilnie – podsumował Jaki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx