INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:31 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

“Opozycyjne komando” w Radiu Zet! “Od samego początku mówiliśmy, że szpitale tymczasowe są potrzebne”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

W programie “Gość radia ZET” red. Lubecka rozmawiała z posłami Koalicji Obywatelskiej: Dariuszem Jońskim i Michałem Szczerbą. Panowie, którzy w Sejmie nazywani bywają “opozycyjnym komando” mówili o tropieniu śladów nieuczciwości prezesa Obajtka i szpitalach tymczasowych.

W pierwszej kwestii przyznali się, że od 2 tygodni zajmują się śledzeniem kariery i finansów prezesa Orlenu. Ciekawi są również, co miał na myśli prezes Kaczyński mówiąc o nim, że “Pan Bóg daje mu coś, co trudno zdefiniować”.

- reklama -

Oni sami podejrzewają, że chodzi o “ogromne pieniądze, niewiadomego pochodzenia”. W sprawie szpitali tymczasowych, posłowie wskazali, że jeżdżą po Polsce i sprawdzają ich wykorzystanie w związku z informacjami, pozyskiwanymi od wyborców.

Wyrazili swoje zaniepokojenie tym, co zobaczyli np. w szpitalu w Kielcach. Ku zdziwieniu prowadzącej, obaj politycy KO zapewnili : “My od samego początku byliśmy zwolennikami funkcjonowania szpitali tymczasowych. Apelujemy do premiera, żeby otworzył natychmiast wszystkie szpitale tymczasowe”.

Posłowie podważali też zasadność projektu ministra zdrowia, według którego szpitale tymczasowe mają być “ostatnią linią obrony”. Ich zdaniem, powinny być “pierwszą linią obrony. Masz covid – trafiasz do tymczasowego, zwalniając miejsce tym, którzy mają iść na operacje i zabiegi”.

- reklama -

Zapytani o finansowanie ich podróży, poinformowali, że są samowystarczalni, bo korzystają z usług kolei za co żaden parlamentarzysta nie płaci. W internetowej części programu, tematem przewodnim była komisja ds. pedofilii.

Źródło: radiozet.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x