INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:59 | czwartek | 18.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Michał Dworczyk został wprost zapytany o zamknięcie Polski. Oto odpowiedź ministra

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Minister w Kancelarii Premiera Michał Dworczyk na antenie Radia Zet, mówił o pandemii koronawirusa i systemie szczepień. Został również zapytany o zamknięcie Polski.

Nie mam takiej wiedzy, żeby były prowadzone tego rodzaju prace [dotyczące zamknięcia Polski, natomiast przyznam się, że nie biorę udziału w tej chwili w sztabach zajmujących się obostrzeniami i pandemią i walką z pandemią, ponieważ jestem skoncentrowany na realizacji Narodowego Programu Szczepień – stwierdził Michał Dworczyk w rozmowie z Beatą Lubecką w Radiu Zet.

- reklama -

Wszystkie decyzje zależą od sytuacji epidemicznej. Mam nadzieję, że ta sytuacja będzie się poprawiać i w konsekwencji nie trzeba będzie już ani wydłużać ani wzmacniać tych obostrzeń, natomiast oczywiście, gdyby okazało się, że mamy do czynienia z jakimś załamaniem sytuacji, jest nagły wzrost zakażeń, to wtedy trzeba będzie wyciągać z tego wnioski, natomiast prowadzenie tego rodzaju dywagacji, zwłaszcza przez polityków, uważam za niecelowe i nieodpowiedzialne – stwierdził Michał Dworczyk w rozmowie z Beatą Lubecką w Radiu Zet.

Źródło: Radio Zet

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx