INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:44 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gorąco w klubie PiS! Będą konsekwencje dla posłów, którzy nie poparli KPO!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Nie koniec rzezi, nie koniec zbrodni

7 sierpnia 1944 r. Każdy dzień Powstania Warszawskiego to niemieckie zbrodnie. Najgorszy był… pierwszy tydzień, kiedy Niemcy wypełniając rozkaz Hitlera dopuścili się szczególnego bestialstwa względem...

Koniecznie przeczytaj

Poseł PiS Krzysztof Sobolewski (jednocześnie przewodniczący komitetu stałego PiS), zapowiedział w RMF FM, konsekwencje dla posłów, którzy nie poparli we wtorek Krajowego Planu Odbudowy.

To już jest decyzja szefa klubu i rzecznika dyscypliny w klubie PiS. Na pewno będą takowe konsekwencje i to mogę zapewnić. Krótkoterminowe i długoterminowe – stwierdził Krzysztof Sobolewski w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM.

- reklama -

Polityk dodał, że stało się dobrze dla Polski:

Cieszyć się powinna Polska z tego, co się wczoraj stało w Sejmie. Wynik imponujący, tak mówiąc żartem, można się było zastanawiać w pewnym momencie, czy nie dorzucić czegoś do zmiany Konstytucji, bo taka większość się klarowała w pewnym momencie, ale cieszymy się z tego, że część klubów parlamentarnych się zreflektowała, mówię tu o PSL i zagłosowała za pieniędzmi, które są potrzebne naszym samorządom, naszym przedsiębiorcom, Polakom – stwierdził Krzysztof Sobolewski w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM.

Źródło: RMF FM

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx