INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:31 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bosak zapytany o koalicję z PO. Poseł szczerze odpowiedział co o tym myśli

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Zdaniem posła Konfederacji Krzysztofa Bosaka, wszelkie plotki o stworzeniu rządu tymczasowego są nieprawdziwe. Polityk dodaje, że obecna koalicja rządząca ma stabilną większość.

Poseł został zapytany na antenie Polsat News o plotki w których mówiło się, iż Konfederacja mogłaby utworzyć m.in. z Platformą Obywatelską rząd tymczasowy.

- reklama -

Może to są echa jakiś scenariuszy, które rozważane były w Platformie Obywatelskiej, i które były dyskutowane między PO a Lewicą – mówi Bosak.

I dodaje:

Natomiast do nas nigdy nikt z żadną propozycją się nie zwrócił i dlatego uważam, że to niepoważne spekulacje – dodawał.

- reklama -

Nie bardzo rozumiem po co politycy rozmawiają z dziennikarzami o planach, które nigdy nie miały jakiejkolwiek realności – zaznaczył.

Poseł wskazał, że koalicja związana z partiami opozycyjnymi mogłaby powstać tylko gdyby rozpadłą się obecna większość rządowa, w dodatku trwale.

Większość rządząca jest stabilna. Wewnątrz tej większości są pewne napięcia, mamy do czynienia z pewnym przeciąganiem liny, ale to jest wszystko kontrolowana gra w obrębie obozu rządzącego. Póki ta gra kończy się za każdym razem jakimś kompromisem, a tak jest od pięciu lat, to jakiekolwiek mówienie o zmianie rządu jest po prostu nieporozumieniem. Większość jest dla obecnego rządu – stwierdził.

- reklama -

Źródło: Polsat News

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x