INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:49 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wałęsa ubolewa: „Gdybym był 10 lat młodszy…”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Lech Wałęsa ubolewa w mediach społecznościowych nad sytuacją w Polsce oraz koniecznością podjęcia walki z wrogiem. Wskazuje, że żałuje, że nie jest młodszy, bo sam stanąłby na czele opozycji.

Gdybym był o 10 lat młodszy wezwałbym i stanął na czele bezpardonowej walki z wrogami interesów Polski. Jak mówiłem dawno temu Kaczyńscy to nieszczęście dla Polski. Kaczyńscy to nieuchronna Wojna domowa w Polsce – pisze Wałęsa.

- reklama -

I daje pewien pomysł, nie do końca zrozumiały…

Dlatego proponuję Publiczne otwarte zapowiedziane spotkanie po trzy osoby z dwóch stron, po 20 minut przemiennie każda z osób . Ze strony przeciwnej obecnej władzy w Polsce ja zaproponuję osoby – napisał były prezydent.

Chcesz poczytać o polityce, historii, lub tematach gospodarczych? Koniecznie wejdź na stronę https://warszawskagazeta.pl/ i poznaj ofertę taniego dostępu do mediów patriotycznych.

- reklama -

Źródło: Facebook

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx