INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:19 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z mieszkania Tuska zniknął krzyż? Pojawia się pytanie, lider PO wykorzystał wiarę, żeby wygrać wybory?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powiedział niedawno, że krzyże powinny zniknąć m.in. ze szkół. Jego zastępca Tomasz Siemoniak, twierdzi, że jest to wyraz odwagi wyrazić taką opinię, a my uważamy, że Tusk po prostu płynie z prądem. Jak mu odpowiadało, to afiszował się swoją wiarą. Jak trend się zmienia, mówi, że krzyż można zdjąć. Sam to zresztą zrobił.

Pewnie wielu internautów pamięta zdjęcie Donalda Tusk pozującego z rodziną w jego mieszkaniu w Sopocie. Fotografia została zrobiona w 2007 roku i widać na niej wiszący na ścianie krzyż.

- reklama -

Internauci wyłapali jednak, że podczas wywiadu w 2013 roku, krzyża już nie było.

Warto zwrócić uwagę, że wystawka na całym biurku bardzo się zmieniła. Oprócz krzyża, zniknęły również obrazki z wizerunkiem świętych.

W 2013 roku, Donald Tusk, powoli już przygotowywał się do unijnej kariery. W 2007 roku, chciał wygrać wybory w Polsce. Wypada zatem zadać pytanie, czy Donald Tusk, wykorzystuje kwestie religijne do celów politycznych? Jeśli tak, to zachowuje się naprawdę paskudnie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x