INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:13 | piątek | 27.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tusk apeluje o…pilnowanie polskich granic. W takim razie czemu jego posłowie robią tam cyrk?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Czarna legenda bitwy pod Korsuniem

26 maja 1648 r. Choćbyśmy bardzo chcieli, w historii Polski nie zawsze było wspaniale, a powiedzenie, że Polacy to najdzielniejsi z dzielnych, tylko ich dowództwo,...

Koniecznie przeczytaj

Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk apeluje o poważne traktowanie kwestii bezpieczeństwa państwa i ochrony polskich granic.

Polskie granice muszą być szczelne i dobrze chronione. Kto to kwestionuje, nie rozumie, czym jest państwo. Ochrona nie polega na antyhumanitarnej propagandzie, tylko sprawnym działaniu. Za czasów PiS polską granicę przekroczyło rekordowo dużo nielegalnych migrantów – napisał w serwisie Twitter lider PO Donald Tusk.

- reklama -

Słowa Tuska są zastanawiające, gdyż to politycy jego formacji, stale udają się z wycieczkami na granicę polsko-białoruską, gdzie występuje problem z imigrantami przerzucanymi tam przez białoruskie służby.

Czy Tuskowi przeszkadza zachowanie jego posłów? Może ich upomni? A może lider PO skomentuje skandaliczne słowa Władysława Frasyniuka, który polskich żołnierzy nazwał „psami”?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Tego miałeś nie wiedzieć! Rząd oskładkuje umowy cywilnoprawne! Sporo na tym stracisz…

Nawet kilkaset złotych straci zleceniobiorca lub wykonawca umowy o dzieło. Rząd wpisał do Krajowego Planu Odbudowy oskładkowanie umów cywilnoprawnych....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x