INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:34 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Kukiz składa pozew przeciwko Sikorskiemu. Europoseł przeprosi?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Były szef MSZ, europoseł Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski 11 sierpnia w „Kropce nad i” na antenie TVN24 komentował wydarzenia, które tego dnia miały miejsce na posiedzeniu Sejmu. Polityk nazwał wówczas posła Pawła Kukiza „sprzedajną szmatą”. Dziś Paweł Kukiz zapowiada złożenie pozwu w tej sprawie.

Paweł Kukiz jest albo kompletnym durniem, który nie rozumie, co się dzieje, albo sprzedajną szmatą – powiedział wówczas Sikorski. Prowadząca program Monika Olejnik nie zareagowała na te obraźliwe słowa.

Paweł Kukiz zapowiedział, że zamierza złożyć pozew przeciwko Radosławowi Sikorskiemu o naruszenie dóbr osobistych i szerzenie nieprawdy.

Dodatkowo komentując haniebne słowa Władysława Frasyniuka, które padły na antenie stacji, powiedział:

Widać, że to w tej stacji jest praktyką, że dziennikarze nie reagują – stwierdził.

Dziwię się, że stacja TVN nie ubolewała w sytuacji wypowiedzi obraźliwych, które płynęły z ust Sikorskiego – powiedział lider Kukiz’15. – Być może też chcą wyrazić ubolewanie, ale ponieważ to są wolne media, to idzie to wszystko bardzo wolno – podkreślił.

Źródło: TVP Info

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Opozycja jest formacją antynarodową i antypolską

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam: Równocześnie ze śmiercią polskiej elity 10 kwietnia 2010 r. zaplanowana była operacja „Śluza”, a więc...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x