INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:01 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Organizator „Góralskiego Veta” zapowiada akcję przeciwko szczepieniom dzieci! Nam mówi jaki jest plan

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Gościem Edyty Paradowskiej w telewizji PL1.TV był Sebastian Pitoń, organizator akcji „Góralskie Veto”. Górale zdecydowali, że będą bronić dzieci przed podawanie preparatu na COVID-19. Jaki mają plan?

Pan Sebastian w rozmowie mówi, że przeciwnicy szczepień dzieci w planach mają wydruk opinii niezależnych ekspertów na temat szczepień, który złożą na biurka m.in. dyrektorów szkół, aby uświadomić ich jakie jest ryzyko szczepienia dzieci.

- reklama -

Chcemy uświadomić dyrektorów szkół w czym uczestniczą i jaka jest odpowiedzialność za tego rodzaju działania, jednocześnie chcemy aktywizować rodziców – mówi Pitoń w rozmowie z PL1.TV.

Chcemy żeby dyrektorzy szkół zdali sobie sprawę z ryzyka – dodaje. – Chcemy tą akcję przyhamować, żeby nie było komu przeprowadzać szczepień – wskazuje.

Koniecznie zobaczcie całą rozmowę:

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x