INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:22 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Patryk Jaki miażdży Franciszka Sterczewskiego! „Poziom tego gówniarstwa wymaga chyba wytłumaczenia najprostszych rzeczy”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Europoseł Patryk Jaki w kilku wpisach na portalu społecznościowych Twitter, odniósł się do wyczynu posła Koalicji Obywatelskiej Franciszka Sterczewskiego, który próbował przebić się przez kordon funkcjonariuszy straży granicznej, aby dostać się do migrantów.

Poziom tego gówniarstwa wymaga chyba wytłumaczenia najprostszych rzeczy. Polska ma Straż Gran. i przejścia nie po to, aby je „forsować”, ale aby każdego można było sprawdzić wg. procedur ustanowionych prawem przez posłów – Panie Pośle – pisze Patryk Jaki.

- reklama -

I dodaje:

Polska ma policję,wojsko i Straż Graniczą nie po to,aby posłowie mogli upokarzać i straszyć ludzi, którzy tam pracują,ale aby Polska jako samodzielne państwo mogła istnieć. Bo to składniki suwerenności. Bez nich nie ma Polski. Czy z takich spraw trzeba robić szkolenia POSŁOM? – pyta Jaki.

Co więcej UE powołała Frontex proszę o tym poczytać – proeuropejczyku – pisze Jaki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx