INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:13 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jakie to żałosne! Gowin polazł na wywiad do „Wyborczej” i kłamie na temat odejścia z rządu

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Wszyscy doskonale wiemy, że Jarosław Gowin od dawna nie jest członkiem Zjednoczonej Prawicy, choć formalnie, był w rządzie. Teraz widać, jak daleko mu do prawicy. Kilka tygodni po tym jak opuścił rząd, poleciał na wywiad do Gazety Wyborczej, gdzie opowiedział bzdury na temat odejścia z rządu.

Gowin w wywiadzie przekonuje, że opuścił rząd, bowiem została przekroczona granica kolejna granica, a wskazuje tu na ustawę „lex TVN”.

- reklama -

Ryzyko wypaczenia wyborów prezydenckich, szalony pomysł zawetowania budżetu unijnego, kurs na izolacjonizm – to kwestia ostatnich kilkunastu miesięcy. Dlatego powiedziałem dość – mówi w wywiadzie Jarosław Gowin.

Program Zjednoczonej Prawicy z 2015 roku był programem zachodnioeuropejskiej chadecji i wiele udało się zrealizować. Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju, ustawy o innowacyjności, moja reforma uniwersytetów, walka z mafiami vatowskimi. Program 500 plus przywrócił setkom tysięcy rodzin poczucie godności. Ale z czasem dochodziły do głosu marzenia Jarosława Kaczyńskiego, by przeprowadzić populistyczną rewolucję. W pierwszej kadencji udawało się to utrzymać w ryzach – głównie dzięki współpracy prezydenta Dudy, premiera Morawieckiego i mojej. Ale po kolejnych wyborach tamy pękły – mówi w wywiadzie Jarosław Gowin.

Ale, zaraz, zaraz panie Gowin. To nie pan powiedział dość, tylko pana wyrzucili! Gdyby miał pan honor, już dawno temu odszedłby pan z obozu Zjednoczonej Prawicy, a nie wyczekiwał dla siebie najdogodniejszego momentu.

- reklama -

Kłamie pan! Pytanie, gdzie i kogo dalej będzie pan okłamywał.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x