INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

07:54 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Turbo głupi wpis Tuska! Ręce opadają do samej ziemi

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Lider PO Donald Tusk w mediach społecznościowych odniósł się do 41. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. Oczywiście nie napisał niczego mądrego. W swoim stylu, w krótkim wpisie, dał wyraz emocjom i popisał się wielkim populizmem, połączonym z głupotą.

Solidarność była ruchem protestu przeciw drożyźnie i przywilejom władzy. PiS uczcił rocznicę jej powstania rekordową drożyzną i rekordowymi podwyżkami płac dla władzy i prezesów państwowych spółek. Nawet komuniści by na to nie wpadli – ocenił lider PO.

- reklama -

Cóż, no dobrze. W pewnym stopniu tak, Solidarność była sprzeciwem wobec drożyzny, ale głównie chodziło o wolność, prawo do pracy, protestu, obalenie komunistów, z którymi Tusk tak często chciał się dogadywać.

Tak, panie Tusk, to pan proponował: „policzmy głosy”, żeby obalić rząd Jana Olszewskiego. Dziś pan ma czelność pisać takie rzeczy?

Wstyd!

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x