INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:27 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tusk chce podporządkować Polskę lewicowej federacji!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Były premier, dziś lider PO Donald Tusk obwinia prezesa PiS Jarosława Kaczyński, za widmo utraty pieniędzy z Funduszu Odbudowy. Polityk nagrał w sieci film, na którym pluje żółcią i przekonuje, że przyjdzie nam zapłacić za „obsesje” lidera Zjednoczonej Prawicy.

Za obsesje Kaczyńskiego płacą dziś wszyscy Polacy. Musimy za wszelką cenę zatrzymać ten marsz lunatyków. Jest jeszcze czas – mówi Tusk.

- reklama -

Na słowa Tuska stanowczo odpowiada wiceminister sprawiedliwości Michał Woś:

Targowica – jednym zdaniem. To, co mówi Donald Tusk, jest jakąś aberracją – mówił Woś w programie “Tłit” Wirtualnej Polski.

Donald Tusk mówi o tym, że chce federacji europejskiej. To jest wprost dążenie federalistów europejskich do tego, by UE zyskiwała kolejne kompetencje i wykorzystywała swoje narzędzia wbrew traktatom europejskim, czyli wbrew prawu, stosując wyłącznie kryteria polityczne, chociażby przy KPO – zauważa wiceminister sprawiedliwości.

- reklama -

I dodaje:

Nie ma żadnych kryteriów w dokumentach prawnych co do możliwości takiego działania ze strony UE. To jest szantaż polityczny, a Donald Tusk, będąc w tym środowisku, wcale nie dziwi, że mówi jednym chórem. Nie jest to, niestety, chór śpiewający po polsku – kwituje Woś.

Źródło: Wp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x