INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:18 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Stary komunista wciąż chce pouczać. Tym razem zaatakował Zbigniewa Ziobro

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Spór starego komunisty Leszka Millera z ministrem Zbigniewem Ziobro trwa od lat. Dokładnie od czasy, gdy Ziobro kilkanaście lat temu, idealne punktował Millera podczas obrad sejmowej komisji śledczej ds. wyjaśnienia „afery Rywina”.

Miller nie zapomina i stara się dogryzać Ziobrze na każdym kroku. Oczywiście skuteczność i logika pozostawiają tu wiele do życzenia.

- reklama -

Były premier, a dziś europoseł, skomentował słowa ministra sprawiedliwości, którzy zarzucił Unii Europejskiej wrogie działania wobec Polski.

Pan Ziobro mówi często, co wie, ale bardzo rzadko wie, co mówi. W tej wypowiedzi mamy istotę jego podejścia, już nie mówiąc o tym, że to jest wyjątkowo cyniczna gra na poruszanie tej części polskiego społeczeństwa, która jest bardzo wrażliwa na takie określenia, jak solidarność, niepodległość, tożsamość i jest gotowa reagować zawsze, nawet wtedy, kiedy te zdania są wyjęte z kontekstu – powiedział gość “Faktów po Faktach”.

Leszek Miller za to bredzi cały czas i próbuje pouczać innych, nawet mądrzejszych od siebie, wpisując się w schemat gry Brukseli z Polską.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx