INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

10:49 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Stary komunista wciąż chce pouczać. Tym razem zaatakował Zbigniewa Ziobro

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Spór starego komunisty Leszka Millera z ministrem Zbigniewem Ziobro trwa od lat. Dokładnie od czasy, gdy Ziobro kilkanaście lat temu, idealne punktował Millera podczas obrad sejmowej komisji śledczej ds. wyjaśnienia „afery Rywina”.

Miller nie zapomina i stara się dogryzać Ziobrze na każdym kroku. Oczywiście skuteczność i logika pozostawiają tu wiele do życzenia.

- reklama -

Były premier, a dziś europoseł, skomentował słowa ministra sprawiedliwości, którzy zarzucił Unii Europejskiej wrogie działania wobec Polski.

Pan Ziobro mówi często, co wie, ale bardzo rzadko wie, co mówi. W tej wypowiedzi mamy istotę jego podejścia, już nie mówiąc o tym, że to jest wyjątkowo cyniczna gra na poruszanie tej części polskiego społeczeństwa, która jest bardzo wrażliwa na takie określenia, jak solidarność, niepodległość, tożsamość i jest gotowa reagować zawsze, nawet wtedy, kiedy te zdania są wyjęte z kontekstu – powiedział gość “Faktów po Faktach”.

Leszek Miller za to bredzi cały czas i próbuje pouczać innych, nawet mądrzejszych od siebie, wpisując się w schemat gry Brukseli z Polską.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Morawiecki wyprzedził Trzaskowskiego. Duda z tragicznym wynikiem [SONDAŻ]

Najnowszy sondaż IBRiS pokazuje zaskakujący trend w krajowej polityce. Mateusz Morawiecki jest liderem zaufania, a tuż za nim znalazł...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x