INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:45 | poniedziałek | 20.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

To nie może ujść Jachirze na sucho

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Polacy tak samo pomagają uchodźcom, jak kiedyś Żydom w czasie wojny – napisała na Twitterze posłanka KO, Klaudia Jachira i jeżeli nie poniesie za te słowa żadnych konsekwencji to będzie oznaczało, że Polska nie jest państwem poważnym. Tym razem nie usprawiedliwia jej to, że robi w polskiej polityce za słodką idiotkę, której nie należy traktować poważnie.

Nawet totalne skretynienie nie usprawiedliwia plucia na ludzi, którzy z narażeniem życia ratowali Żydów w czasie Holokaustu. Nie tylko polscy historycy, ale i zagraniczni, jak na przykład urodzony w Austrii w 1920 roku, wybitny profesor Hans Gerhard Fürth z Uniwersytetu Ameryki w Waszyngtonie, który wykazał, że Żydom w czasie II wojny światowej musiało pomagać ponad milion polskich obywateli.

- reklama -

Jachira tych wszystkich Polaków opluła. Opluła niemal 7 tys. polskich Sprawiedliwych wśród Narodów Świata. Opluła Jana Karskiego i Witolda Pileckiego, autorów raportów, które były pierwszymi w świecie źródłami na temat Holokaustu. Opluła wszystkich członków i współpracowników działającej w podziemiu, Rady Pomocy Żydom „Żegota”.

Opluła pomordowane za pomoc Żydom rodziny Ulmów, Kowalskich i wiele, wiele innych, które za ratowanie swoich żydowskich sąsiadów zostały wymordowani przez Niemców. Goszczący w niemieckim Onecie, Borys Budka tak skomentował haniebne słowa Jachiry:
Ona wytłumaczyła mi, co miała na myśli. Poprosiłem, żeby wytłumaczyła to w mediach społecznościowych.
A oto tłumaczenie haniebnych słów o Polakach, jakie Jachira wygłosiła na antenie Polsat News:

– Są tacy, którym los uchodźców jest bliski i tacy, którzy doprowadzają do ich cierpienia i śmierci, co widziałam na własne oczy.
Kolejne podłe łgarstwo. No chyba, że Jachira wskaże Polaków, którzy na jej własnych oczach doprowadzili do cierpienia i śmierci uchodźców. Dlaczego nie zgłosiła tego jeszcze organom ścigania? Czy Jachira nie wie, że na podstawie artykułu 304 § 1 kpk, każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję?

- reklama -

Oczywiście głupota w jakimś zakresie może usprawiedliwiać, ale tylko wtedy, kiedy Jachira przedstawi wiarygodną diagnozę specjalisty psychiatry, potwierdzająca jej niepoczytalność i chorobę psychiczną.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Krsa
05.09.2021 20:47

Jachirę trzeba pozbawić mandatu poselskiego i kopnąć w d… tak żeby leciała w przestworzach do nieskończoności. Można jej jedynie dać pacynki żaby nie czuła się samotna.
Wstyd i hańba dla polskiego Sejmu że takie idiotki zasiadają w jego ławach. Kto na nią głosował? Może trzeba zmienić prawo wyborcze tak żeby debile i debilki byli eliminowani już na wstępie.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jenoty to złooooo…

Jest. Już jest. Dwieście trzydziesta czwarta odsłona przyczyn koronawirusa. Zatem - nie nietoperze w niedogotowanej zupce, niemyte owoce ani...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx