INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:57 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Hołownia znowu się ośmieszył. Miało być nowocześnie a był tylko PiS i PiS

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Ta cała opozycja staje się coraz śmieszniejsza. Nie mają nic do zaoferowania Polakom. Tylko PiS i PiS. Albo Kaczyński to, Kaczyński tamto. Przeciwnicy prawicowych rządów liczyli że podczas kongresu Polska 2050 padną mocne propozycje jak zmienić Polskę. Niestety tak się nie stało.

Szymon Hołownia podczas konwencji zorganizowanej przez jego ruch Polska2050, tak jak cała reszta opozycji wysilił się zaledwie do krytyki rządów PiS. Mogliśmy tylko usłyszeć, że PiS jest winny wszystkiemu co złe, wystarczy wybrać Hołownię, a wszystko się zmieni. To samo mówi Tusk, to samo powtarzają niedawane jego sieroty: Budka, Trzaskowski, Kopacz czy Nitras…

Podczas konwencji, Hołownia atakował PiS, oskarżając o wszystko, co najgorsze:

Co oni z nami zrobili? Jak długo tolerowałbyś w domu fachowca, który przychodzi i gra z tobą tak, jak Sasin gra z naszymi pieniędzmi, jak Witek z Sejmem, jak Duda z długopisem. Czym oni w ogóle się zajmują, poza sobą? – pytał Hołownia.

Jarosław Kaczyński wysłał nas na wojnę z samymi sobą. Pamiętam tę rozdzierającą bezradność. Na naszych oczach kradnie się nam demokrację, za nasze własne pieniądze napuszcza się jednych na drugich, zawłaszcza państwo i rozdaje nie swoje kolegom, szwagrom – stwierdził Hołownia.

I dodał, że PiS wykiwał Polaków, a Duda wprowadził stan wyjątkowy!

Stan wyjątkowy na granicach, ale między nami stan wojny. (…) Pamiętam tę rozdzierającą bezradność. Czułem, że wszyscy utknęliśmy w jakimś jądrze ciemności, że na naszych oczach bezczelnie kradnie się nam demokrację – mówił lider Polski 2050.

Obiecywali spokój? Kłamali. Nikt tak nie wykrwawił Polaków – dodał polityk.

A co obiecuje Hołownia, oprócz skomlenia nad rozgotowanym makaronem, ciągłym zmienianiem zdania choćby w temacie migrantów i stanu wyjątkowego, oraz bezpardonowego ataku na PiS? Aplikację, którą zaprezentował na konwencji?

Kpina! Hołownia tylko się ośmiesza. Nic więcej.

Źródło: Wp.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Marine Le Pen: europejska prawica zrobiła krok naprzód

Podczas spotkania w Warszawie liderzy europejskiej prawicy uzgodnili, że będą ściślej współpracować w Parlamencie Europejskim, aby bronić suwerenności 27...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x