INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:05 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Hołownia znowu się ośmieszył. Miało być nowocześnie a był tylko PiS i PiS

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Ta cała opozycja staje się coraz śmieszniejsza. Nie mają nic do zaoferowania Polakom. Tylko PiS i PiS. Albo Kaczyński to, Kaczyński tamto. Przeciwnicy prawicowych rządów liczyli że podczas kongresu Polska 2050 padną mocne propozycje jak zmienić Polskę. Niestety tak się nie stało.

Szymon Hołownia podczas konwencji zorganizowanej przez jego ruch Polska2050, tak jak cała reszta opozycji wysilił się zaledwie do krytyki rządów PiS. Mogliśmy tylko usłyszeć, że PiS jest winny wszystkiemu co złe, wystarczy wybrać Hołownię, a wszystko się zmieni. To samo mówi Tusk, to samo powtarzają niedawane jego sieroty: Budka, Trzaskowski, Kopacz czy Nitras…

- reklama -

Podczas konwencji, Hołownia atakował PiS, oskarżając o wszystko, co najgorsze:

Co oni z nami zrobili? Jak długo tolerowałbyś w domu fachowca, który przychodzi i gra z tobą tak, jak Sasin gra z naszymi pieniędzmi, jak Witek z Sejmem, jak Duda z długopisem. Czym oni w ogóle się zajmują, poza sobą? – pytał Hołownia.

Jarosław Kaczyński wysłał nas na wojnę z samymi sobą. Pamiętam tę rozdzierającą bezradność. Na naszych oczach kradnie się nam demokrację, za nasze własne pieniądze napuszcza się jednych na drugich, zawłaszcza państwo i rozdaje nie swoje kolegom, szwagrom – stwierdził Hołownia.

- reklama -

I dodał, że PiS wykiwał Polaków, a Duda wprowadził stan wyjątkowy!

Stan wyjątkowy na granicach, ale między nami stan wojny. (…) Pamiętam tę rozdzierającą bezradność. Czułem, że wszyscy utknęliśmy w jakimś jądrze ciemności, że na naszych oczach bezczelnie kradnie się nam demokrację – mówił lider Polski 2050.

Obiecywali spokój? Kłamali. Nikt tak nie wykrwawił Polaków – dodał polityk.

- reklama -

A co obiecuje Hołownia, oprócz skomlenia nad rozgotowanym makaronem, ciągłym zmienianiem zdania choćby w temacie migrantów i stanu wyjątkowego, oraz bezpardonowego ataku na PiS? Aplikację, którą zaprezentował na konwencji?

Kpina! Hołownia tylko się ośmiesza. Nic więcej.

Źródło: Wp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x