INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:23 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Jak to w końcu jest? Führer czy lokaj?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Kto by się spodziewał, że Berlin publicznie poniży Tuska i tak ostentacyjnie przedstawi go Polakom jako swojego lokaja. Kiedy w środę, 25 sierpnia wszyscy czekali, aż Donald Tusk zabierze w końcu głos na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, Borys Budka w programie „Tłit” na portalu Wp.pl triumfalnie ogłosił:


Dzisiaj będzie bardzo stanowcza wypowiedź Donalda Tuska zapowiadając na godzinę 11 konferencję prasową. Bardzo szybko plany Budki i führera Tuska odwołał niemiecki portal Onet ogłaszając:


Nie będzie konferencji Donalda Tuska. Szef PO ma wrzucić swoje oświadczenie do sieci.


Tak też się stało. Niemcy najwyraźniej zauważyli, że Tusk nie radzi sobie podczas konferencji prasowych, zwłaszcza z odpowiedziami na pytania. Nie umknęło też ich uwadze, że Tusk źle się czuje w sytuacji, kiedy w Polsce są znaczące media, które ośmielają się nie adorować pomazańca Angeli Merkel.

Jak widać, co innego dopominać się o pluralizm polskich mediów z Brukseli, a co innego zmierzyć się z prawdziwym pluralizmem na żywo, w Polsce. Dodajmy, że z pluralizmem jeszcze niedoskonałym przy znacznej przewadze mediów lewacko-liberalnych. Jak widać Tusk i Budka niewiele mają do powiedzenia, bo jak mówią: Pan każe, sługa musi.

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Burmistrzowa
06.09.2021 14:13

Kariera Tuska jest obietnicą nagrody za serwilizm i groźbą kary zesłania z powrotem do kraju, gdy nie potrafił zapewnić ciągłości władzy i przywilejów dla kapitału zagranicznego.

krul Europy Tusk i cesarzowa Merkel, to jak książę POniatowski i caryca Katarzyna.
Jeden i drugi wylizywali ich patelnie 😉

Wizyta Angeli Merkel w Polsce to będzie Hołd Pruski?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Opozycja jest formacją antynarodową i antypolską

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam: Równocześnie ze śmiercią polskiej elity 10 kwietnia 2010 r. zaplanowana była operacja „Śluza”, a więc...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x