INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:40 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Biedroń kpi z Tuska! Ocenił jego możliwości działania w Brukseli

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Europoseł Robert Biedroń, którego zazwyczaj oceniamy jednoznacznie krytycznie, wykpił Donalda Tuska, który mówi, że w Brukseli próbuje załatwić coś dla Polski, a dokładnie, zatrzymać widmo utraty środków z Funduszu Odbudowy.

Zwolennicy Koalicji Obywatelskiej są pełni w wiary w możliwości lidera PO. Wierzą, że Tuskowi uda się przekonać Brukselę, aby nie karała Polaków za w ich ocenie „złe rządy PiS”.

Nie wierzy w taki scenariusz Robert Biedroń.

Wierzy w to chyba tylko Roman Giertych i być może Tomasz Lis. I nikt więcej. Donald Tusk na pewno ma sporo znajomości, tylko takich rzeczy nie załatwia się po znajomości. To nie jest kiełbasa spod lady, którą się da załatwić, dlatego że się zna sklepową. To jest budżet unijny, który jest obwarowany wieloma regułami. Między innymi ważną, fundamentalną regułą pieniądze za praworządność – mówił Robert Biedroń w Polsat News.

Oczywiście musiały paść słowa o kiełbasie, ale to pozostawiamy bez komentarza.

Źródło: Polsat News

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
13.09.2021 15:09

Najłatwiej jest kogoś krytykować i się z kogoś naśmiewać za coś, czego samemu się nawet nie spróbuje. Tym bardziej, że w tym konkretnym przypadku ta krytyka pochodzi od kogoś, kto sam chętnie przyłożyłby rękę, aby Polska tego funduszu nie otrzymała.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rzecznik KE mówi, że Polska musi zapłacić karę! Morawiecki twardo odpowiada i mówi NIE TAK SZYBKO

TSUE zobowiązał Polskę do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary w wysokości 500 tys. euro dziennie ze względu na...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x