INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:50 | poniedziałek | 17.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czy dojdzie do polexitu? Bardzo ciekawe wyniki sondażu i szokująca narracja TVN

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Gdy tylko pojawia się widmo konfliktu polskiego rządu z Komisją Europejską, wraca temat opuszczenia struktur unijnych, który przywołują politycy opozycji. Zapytano Polaków, co myślą o sprawie.

Czy Pana(i) zdaniem polityka rządu PiS może doprowadzić do wyjścia Polski z Unii Europejskiej? – takie pytanie na zlecenie “Faktów” TVN oraz TVN24 postawił respondentom Kandar.

- reklama -

Jakie są odpowiedzi?

23 proc. uczestników badania wybrało odpowiedź “zdecydowanie tak”, z kolei 20 proc. odpowiedziało “raczej tak”. Łącznie 43 proc. badanych uważa więc, że polityka rządu może skończyć się polexitem.

Przeciwnego zdania jest w sumie 41 proc. ankietowanych. Odpowiedzi “zdecydowanie nie” udzieliło 14 proc. respondentów, a “raczej nie” – 27 proc. Odpowiedzi na postawione pytanie nie potrafiło udzielić 20 proc. ankietowanych.

- reklama -

W naszej ocenie „Fakty” TVN, przeprowadzając takie sondaże, właśnie z takim pytaniem, dołączają do opozycji, która wciąż straszy Polaków. Dlaczego polityka rządu PiS ma do tego doprowadzić? A może działania Komisji Europejskiej do tego prowadzą? Może tak warto zadać pytanie?

Źródło: Fakty TVN

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
12.09.2021 22:49

Autor(ja) komentarza tego sondażu ma słuszną rację. Pytanie powinno brzmieć w sposób następujący: “Czy działania Komisji Europejskiej prowadzą do Polexitu?” A to dlatego, że to KE atakuje Polskę, a nie Polska KE. TVN i TVN24 odwróciły kota ogonem, więc zastosowały metodę raków, które chodzą tyłem. Krętactwo tych stacji świadczy o tym, że liczy na poparcie swoich telewizyjnych wielbicieli i nie wykluczam, że liczy również na ludzi, którzy są nieświadomi kombinatorstwa w montażu pytania. Czego to się nie robi, aby tylko dołożyć obecnej władzy. Reasumując: obydwie stacje reprezentują UE, a nie interes Polski.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojciech Cejrowski: Inflacja wynika z tarcz antykryzysowych Morawieckiego i drukowania pustych pieniędzy

Podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski nie kryje oburzenia poziomem inflacji w Polsce. Jego zdaniem galopujące ceny to wina działań...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x