INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:05 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Prezydent Duda chce budować własną frakcję. Wiadomo co myśli o tym prezes PiS

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Tygodnik „Wprost” w rubryce „Niedyskrecje parlamentarne” donosi i planach prezydenta Andrzeja Dudy, który chciałby zbudować własną frakcję w obozie Zjednoczonej Prawicy, aby mieć wpływ na kształt polityki PiS.

„Wprost” podaje, że Duda chciałby mieć przy sobie posłów, którzy odeszli z Porozumienia, a nie chcą zasilić ani PiS, ani Partii Republikańskiej.

Jeżeli prezydent zdobędzie do swojej frakcji 6-7 posłów, to będzie miał realny wpływ na politykę PiS, bo tyle głosów wystarczy, by zablokować każdą decyzję obozu rządzącego – mówi polityk z którym rozmawiał „Wprost”.

Informator wskazuje, że Duda nie chce zostać młodym emerytem po zakończeniu kadencji.

Na koniec kadencji to on zapłaci najwyższą cenę za grzechy Zjednoczonej Prawicy. Będzie miał 53 lata i żadnych szans na kontynuowanie kariery. Nie dostanie stanowiska zagranicą, a w kraju nikt go nie będzie zapraszał na wykłady. Zostanie młodym emerytem. Natomiast jeżeli teraz zacznie wpływać na politykę Zjednoczonej Prawicy, to może być jednym z jej liderów po zakończeniu kadencji – podkreśla anonimowy polityk.

Jak zaznacza, Jarosław Kaczyński nie chce do tego dopuścić i zlecił Adamowi Bielanowi zadanie, aby zapobiec budowie frakcji prezydenckiej.

Źródło: Wprost

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
PANISKO przywykłe do wszelkich luksusów oprócz WC
11.10.2021 14:49

A tacy zgodni byli w tym wspieraniu Żydów. To może obaj pojadą do Jedwabnego i tam razem zapłaczą nad losem nie swoim, ale Polski?

Zygmuś
12.10.2021 19:45

UWAGA! WAŻNE PRZYPOMNIENIE:
O PANU REZYDENCIE BELVEDERSKIM NA DYSTRYKT POLIN, MOŻNA MÓWIĆ TYLKO DOBRZE, LUB WCALE ! WSZELKIE PRZEJAWY KRYTYKI PANA REZYDENTA BĘDĄ POCZYTYWANE JAKO PRZEJAWY ANTYSEMITYZMU I BĘDĄ NIECHYBNIE SUROWO KARANE !!! W ZWIĄZKU Z TYM, WSZELKIE DEBATY, KONWENCJE, KAMPANIE, PRYWATNE OPINIE, PROSIMY PROWADZIĆ W DUCHU (JEDYNIE SŁUSZNEJ) GLORYFIKACJI REZYDUJĄCEGO NAM OBECNIE PANA REZYDENTA BELVEDERSKIEGO, NAMASZCZONEGO PRZEZ WIELKIEGO PREZESA WOLSKIEGO, JAROSŁAWA JAKŻE PRAWEGO i SPRAWIEDLIWEGO. Amen.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x