INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:10 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Cimoszewicz poucza Tuska jak wygrać z PiS! „Powinien się bardziej starać”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Włodzimierz Cimoszewicz postanowił udzielić kilku porad Donaldowi Tuskowi, tak aby lider PO mógł pokonać Prawo i Sprawiedliwość. W ocenie byłego premiera, Tusk powinien się bardziej starać…

Sprzeciw wobec tego, co się dzieje w Polsce, wobec łamania prawa i naruszania demokracji utrzymuje się i od czasu do czasu daje o sobie znać w postaci manifestacji – podkreślił polityk w programie “Express Biedrzyckiej”.

Cimoszewicz wskazuje, że ludzie wychodzący protestować, to w dużej części inteligenci.

To nie są ludzie skłonni do ciągłych manifestacji czy radykalnych zachowań. Ale opór będzie. Zaniepokojenie rosnącym prawdopodobieństwem wyprowadzenia Polski z Unii będzie się rozszerzało i ten opór będzie narastał także w innych środowiskach – uważa europoseł.

Polityk dodaje, że Tusk powinien się o wiele bardziej starać, żeby połączyć wszystkie siły na opozycji:

Nie wiem co Tusk próbuje robić żeby się szerzej porozumieć, ale czasem mam wrażenie, że buduje konstrukcje, które nie są pełne. A zawsze największa odpowiedzialność spoczywa na najsilniejszym – za mądre inicjatywy i dobry sposób ich realizowania. I to adresuję do Tuska: powinien się bardziej starać, żeby uzyskać szerokie porozumienie. Uważam, że zjednoczenie opozycji jest warunkiem koniecznym do pokonania PiS – mówi Cimoszewicz.

Źródło: Express Biedrzyckiej

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
wit
11.10.2021 17:30

Oczywiście powinien bardziej kłamać. Aja było naprawdę dowiemy się z książki “Niebezpieczne związki Donalda Tuska” Zaczynał jako tajny agent NRDowskiej STASI.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x