INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:18 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Będą przyspieszone wybory? Polityk PiS odpowiada

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Politycy PSL zapowiadają złożenie wniosku o skrócenie kadencji Sejmu. Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel pytany o sprawę, odpowiada, że jego formacja jest przygotowana na taką ewentualność.

Wybory powinny się odbyć w terminie konstytucyjnym. Z drugiej strony wiemy, że w polityce zdarzają się rzeczy, które są niespodziewane i równocześnie jesteśmy do wyborów przygotowani w każdej chwili – powiedział Fogiel na antenie Radia Plus.

W rozmowie Fogiel przypomniał rok 2007:

Na wiosną wydawało się, że jest stabilnie, a na jesieni mieliśmy wybory. Ścieżka dojścia do tego, pewne wydarzenia, czy blokady, które mogą się pojawić, mogą sprawić, że inna droga będzie niemożliwa – mówi poseł PiS.

Źródło: Radio Plus

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
15.10.2021 14:53

Skłaniam się ku opinii, że wyborów w ogóle może nie być (?), że wydarzy się coś, co uniemożliwi owe wybory. To śmiała teza, ale, ostatnio, w dobie obecnego szaleństwa wszystko może być możliwe…
ZOBA (do końca) wpisz w google: gloria tv PILNE! Czym jest pandemia? Kto odpowiada za chaos koronawirusowy? S. Danilczuk

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu przez Zygmuś
Demades
18.10.2021 02:45

Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic. Ludzie PRZEBOJOWI są w biznesie, z talentem w sztuce, uzdolnieni w nauce, VII sort to politycy bo nic nie umieją. WARcHOŁOWNIA po prostu.

Demades
18.10.2021 03:20

Mafia światowa wyczyściła wszystkie stanowiska osób decydenckich na całym świecie. Teraz pozostały już jedynie posłuszne miernoty, pozbawione zdolności refleksji i prawego sumienia. POLSKA nie jest tu wyjątkiem.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Opozycja jest formacją antynarodową i antypolską

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam: Równocześnie ze śmiercią polskiej elity 10 kwietnia 2010 r. zaplanowana była operacja „Śluza”, a więc...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x