INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:46 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Ważna dla Kukiza ustawa została przyjęta! „Tusk obiecywał to latami”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Paweł Kukiz ma powody do zadowolenia. Sejm po poprawkach Senatu, uchwalił ustawę antykorupcyjną, którą polityk promuje od poprzedniej kadencji parlamentu. Projekt czeka już tylko na podpis prezydenta.

W rozmowie z portalem tvp.info Paweł Kukiz zaznacza, że Donald Tusk obiecywał ograniczenie korupcji przez osiem lat, a jego rzekomy pakiet ustaw w tej sprawie nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Niemal każda partia zapowiadała w kampanii wyborczej, że zaostrzy przepisy antykorupcyjne. Tusk obiecywał to Polakom latami. Wielokrotnie zapowiadał, że ma gotowy cały pakiet ustaw antykorupcyjnych i antysitwowych – mówi Kukiz w rozmowie z TVP Info.

Możliwe, że od początku do końca to była ściema – zaznacza.

Kukiz w rozmowie dodaje, że właśnie rozpoczynają się prace nad zmianą w ordynacji wyborczej, która zakłada wprowadzenie trybu mieszanego do Sejmu.

Źródło: TVP Info

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Marine Le Pen: europejska prawica zrobiła krok naprzód

Podczas spotkania w Warszawie liderzy europejskiej prawicy uzgodnili, że będą ściślej współpracować w Parlamencie Europejskim, aby bronić suwerenności 27...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x