INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:28 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Ziemkiewicz o opozycji: „W kwestii ataku Łukaszenki na Polskę wszystkie siły powinny być zgodne”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W ocenie publicysty Rafała Ziemkiewicza, wszystkie siły na opozycji, powinny mówić jednym głosem w sprawie bezpieczeństwa polskich granic.

Ziemkiewicz na antenie Telewizji Republika komentował czwartkowe głosowanie na którym Sejm przyjął projekt dotyczący budowy zapory na granicy z Białorusią.

Jednak większość Polaków mimo plemiennego podziału uważa, że są sprawy, które są interesem wspólnym i w takich sprawach opozycja powinna schować swoje urazy i nie być opozycją totalną, tylko powinna być opozycją rozsądną. Kosiniak-Kamysz zauważył te sondaże – mówi Rafał Ziemkiewicz.

I dodaje:

W kwestii ataku Łukaszenki na Polskę wszystkie siły powinny być zgodne. To, że PSL się z tego wyłamuje, to jest przejaw ich zdrowego rozsądku, a PO brnie w taką postawę, że zawsze na “nie” – zauważył publicysta.

W ocenie Ziemkiewicza dzisiejsza opozycja jest wymarzoną dla Jarosława Kaczyńskiego.

Oczywiście, dla Jarosława Kaczyńskiego i dla PiS-u jako partii to jest może świetna opozycja, dla Polski to jest tragedia, bo partia ulega przyspieszonemu zużyciu w rządzeniu – stwierdził Ziemkiewicz.

Źródło: Telewizja Republika

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Demades
18.10.2021 02:43

Białoruś i Rosja naszym sąsiadami, i lepiej żyć z nimi w zgodzie na zdrowych zasadach wzajemności, co nie znaczy pozwalać sobie pluć do kaszy. Wtrącanie się w ich sprawy to szukanie wroga. Polska została wmanipulowana w ten konflikt przez chętnych do rozkradzenia Białorusi.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x