INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:53 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

„Sankcje” to wielkie oszustwo!

Czas czytania: 4 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Od początku napaści na Ukrainę, do połowy marca, na konta zbrodniczej Rosji, w rzekomo zablokowanym systemie SWIFT, wpłynęło 10 mld euro z Zachodu – za gaz, ropę i węgiel, które można kupić poza Rosją!

Piotr Szubarczyk

- reklama -

55% potrzebnego im węgla Niemcy kupują w Rosji, choć mają swojego węgla na dwieście lat! „Ratują klimat”, mordując do spółki z Putinem Ukrainę. Ich plugawa „dyplomacja” atakuje w tym czasie Polskę za „niepraworządność”. Czyż trzeba lepszego dowodu na jawne odnowienie zapisów paktu Ribbentrop-Mołotow, przed czym ostrzega ostatnio przyjaciel Polski, rumuński deputowany George Simion?

Od początku napaści na Ukrainę, do połowy marca, na konta zbrodniczej Rosji, w rzekomo zablokowanym dla niej systemie SWIFT, wpłynęło 10 mld euro z Zachodu – za gaz, ropę i węgiel, które państwa Zachodu mogą bez problemu kupić poza Rosją! Nie mówiąc już o tym, że posiadają ogromne zapasy surowców energetycznych, więc handel ukraińską krwią mogą zakończyć z dnia na dzień, w kolejnym, najważniejszym „pakiecie” prawdziwych a nie pozorowanych „sankcji”.

Joe Biden ogłosił, że w ramach „sankcji” USA wstrzymają sprzedaż do Rosji luksusowych towarów! Moskale mają w d… luksusowe zegarki, ubrania, samochody i biżuterię Bidena. W sieci zobaczyliśmy ruskie celebrytki, które niczym klacze rżą do Putina, histerycznie wrzeszczą i niszczą przed kamerą iPhony. Ogłaszają bojkot szmelcu z Zachodu. Słusznie! To nie jest potrzebne człowiekowi do życia! Ubierają walonki i wydaje im się, że są potomkiniami dzielnych ruskich kobiet, które broniły Leningradu!

- reklama -

Amerykańscy sojusznicy Polski nie chcą przyjąć migów do bazy w Ramstein, by przekazać je Ukrainie. Boją się! Pytają się Polaków, czy nie lepiej by było, gdyby Polacy sami to zrobili. A oni w tym czasie popatrzą sobie, co z tego wyniknie! Taki sam g… sojusznik jak w roku 1939. Żadnych złudzeń!

Zachodnie media piszą, ze Putin wkrótce się podda, bo Rosjanie nie zniosą dalszego życia bez żarła z Mc Donaldsa! Pokazują ostatnie kolejki w Rosji po to żarło. Ubolewają nad „tysiącami Rosjan”, którzy tracą prace w Mc Donaldsie! To wyjątkowo bezczelne zagrywki z arsenału wojny psychologicznej i propagandowej, obliczone na naszą głupotę i naiwność.

Tymczasem w zbombardowanym przez rosyjskich bandytów szpitalu umiera w mękach młoda kobieta, której ruski odłamek urwał biodro. Czekała na narodziny synka. Jego też nie udało się uratować, choć lekarze wyciągnęli go z wnętrza umierającej matki. To jest realna prawda, o tym, co się teraz dzieje.

- reklama -

Załgana unia niemiecka „proponuje zmniejszenie importu gazu z Rosji do końca roku a całkowitą rezygnację do roku 2027”! Ta niemiecka szulernia chce płacić Rosji na nowe czołgi i rakiety jeszcze przez 5 lat! Chyba już pora najwyższa, byśmy się wycofali z tego pohitlerowskiego projektu. Póki czas. Póki nie każą nam płacić rat za „fundusz odbudowy”, z którego skorzystamy pod warunkiem, że pozwolimy Niemcom wybierać sędziów w Polsce!

Prezydent Wołodymyr Zelenski powiedział: Polacy, jest nas [Ukraińców i Polaków] 90 milionów! Tak, to prawda. Więcej o 10 mln niż Niemców i ich importowanych obywateli z egzotycznych krajów, na socialu. Możemy być silni, jeśli naprawdę będziemy tego chcieli. A na razie wielka modlitwa za pośrednictwem św. Andrzeja Boboli i wielka pomoc dla Ukraińców, którzy walczą „za naszą i waszą wolność”. Czy pamiętamy jeszcze te wiekopomne słowa Joachima Lelewela? No i uważajmy na dywersantów, zwłaszcza w mediach niemiecko-żydowskich, które już dziś martwią się, czy Polakom starczy zapału do pomagania Ukraińcom. Nadają rozgłos temu, że jakiś gnój we Wrocławiu zgwałcił młodą Ukrainkę. Pokazać gnoja i dopilnować kary, by innych odstraszyć!

Prezes Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki lecą do Kijowa. Czy dołącza do nich inni przywódcy z Europy? W sieci wrzask, jaka to głupota i jakie wystawianie się na śmierć. A oni powtarzają po prostu ruch Lecha Kaczyńskiego z roku 2008, by sprawdzić, do jakiego stopnia „wolny świat” się zdegenerował – w stosunku do roku 2008. Warto. Nawet pod groźbą śmierci! Jakaś menda w polskiej telewizji mówi, że „bezpieczniej by było, gdyby prezydent Ukrainy przyleciał do Warszawy”. I nigdy już do Kijowa nie wrócił?! Marzenie Putina!

W czasach przełomów strzeżcie się agentury”.

Marszałek Józef Piłsudski, przemówienie w Kaliszu, 1927.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Adam60
15.03.2022 14:27

Może trochę za ostro? Ale z drugiej strony jest ta kobieta z oderwanym biodrem i jej dziecko, oczekujące przyjścia na świat, zamordowane w drodze… Nie, to nie jest za ostro! Tak trzeba!

piter
15.03.2022 14:19

Polacy znowu dają się ogrywać ! Kto nami rządzi ! ? Czy musimy wychodzić przed szereg ? amerykanie chcieli nas wystawić do wiatru z tymi MIG ami ! Tacy to przyjaciele !

Cenzura PRL
24.03.2022 19:35

**Wojna etniczna w byłej Jugosławii – źródła i skutki,tu z Luftwaffe można tornadem i a-10 było bombardować nawet i ambasadę Chin,co ty znowu prezydent bredzisz?Hipokryzja czy zamiana ról wy w Jugosławii my na Ukrainie,i tam i tu polowanie robiono,i tam i tu wysiedlenia są,to Wasza uzgodniona taktyka dla ludzi!,nie wszyscy idiotami z TV są!darmozjady,czasu zesrać zabrakło,a by was tak z buławy?Po co komu pozory z Budapesztu?,Hitler tez dla jaj podpisał ,ale tak skojarzenie Monachium /Hitler/Anglia,Putin/Szwaby wszystko w jednym worze się waży..**

Toni Wręga FB
25.03.2022 08:16

Sankcje działają. Na mojej stronie FB zamieściłem info o tej rosyjskiej fabryce czołgów, która stanęła z powodu braku części czy materiałów. SANKCJE POWINNY BYĆ OSTRZEJSZE!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x