INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:01 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Koalicja Polska będzie rozbudowana? PSL powoli zaczyna ujawniać plany

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Wszyscy pewnie pamiętamy rok 2019. Moment w którym lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, wyszedł na konferencję prasową w towarzystwie Pawła Kukiza, gdzie obaj politycy ogłosili powstanie „Koalicji Polskiej”.

Było to połączenie bardzo niespodziewane. Wszyscy przypominali słowa Pawła Kukiza, który mówił samo PSL nazywał „zorganizowaną grupą przestępczą”. Koalicja jednak powstała, udanie przechodząc przez wybory.

- reklama -

Dziś lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, zapowiada rozbudowę tego formatu:

My idziemy swoją drogą. Będę proponował rozbudowę Koalicji Polskiej, utrzymanie kursu samodzielności. Nie chcę być ani przystawką PiS-u, ani przybudówką Platformy. Idziemy swoją drogą jako Koalicja Polska, niezależni, szukając tego, co łączy, współpracując w ramach opozycji – mówił w rozmowie z Beatą Michniewicz w radiowej Trójce prezes PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz.

O jego ugrupowania może chodzić? Portal CAI24.pl próbował dopytać polityków PSL o które ugrupowania, lub polityków może chodzić, jednak członkowie PSL nabierają wody w usta.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

PiS 29 proc., KO 26 proc. Wspólna lista liberałów wzmocni Konfederację [SONDAŻ]

Nowy sondaż Kantar pokazuje, że Konfederacja rośnie w siłę. Jeżeli lewicowa opozycja wystartuje w ramach wspólnej listy, to prawica...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x