INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:41 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Spod prysznica na portal dla gejów. Nagie zdjęcia z Wrocławskiego Parku Wodnego w internecie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Proporcje 150:1

Wtorek, 27 czerwca 1581 r. Husaria była najlepszym wojskiem na świecie. Kircholm. Chocim. Wiedeń. Te nazwy znają wszyscy. A powinni znać jeszcze jedną. Mohylew. I...

Koniecznie przeczytaj

Wrocławski aquapark stał się źródłem pozyskiwania filmików dla jednego z serwisów pornograficznych. Umieszczano je w zakładce adresowanej do gejów.

Robione ukrytą kamerą filmiki prezentują co najmniej kilkunastu nagich mężczyzn, korzystających z pryszniców we wspomnianym Parku Wodnym.

- reklama -

W związku z publikacja pięciu tego typu filmów w internecie, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego zapowiedział zawiadomienie policji. Na nagraniach widać również twarze mężczyzn, słychać też prowadzone przez nich rozmowy. Informacje na temat filmów przekazał portalowi GazetaWroclawska.pl jeden z jego czytelników.

Rozpoznał na nim miejsce i niektórych z mężczyzn. Dziennikarze portalu zawiadomili prezesa Parku Wodnego. Przypomniano, że podobna sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu. Dotyczyła nagrań ze “strefy nagości” w saunarium.

Zarząd parku zawiadomiła wówczas jedna z klientek. Kobieta rozpoznała się na jednym z nagrań umieszczonych na portalu erotycznym. Film został usunięty po interwencji prawnika Parku Wodnego. Podobną interwencją zapowiedziano w przypadku filmów spod prysznica.

- reklama -

Źródło:gazetawroclawska.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x