INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:00 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Andrzej Duda mówi wprost: Sytuacja jest zła. Możemy się spodziewać wprowadzenia restrykcji na obszarze całego kraju

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Prawdopodobnie możemy się spodziewać wprowadzenia restrykcji na obszarze całego kraju, premier wraz z ministrem zdrowia mają ogłosić komunikat. Sytuacja jest zła i zapanowanie nad nią ma znaczenie fundamentalne – powiedział w środę prezydent Andrzej Duda.

W środę padł tegoroczny rekord liczby zakażeń, przekraczający 25 tys. przypadków. W trybie pilnym minister zdrowia ma mówić o nowych obostrzeniach, które mają objąć cały kraj.

Wiadomo jest, że najważniejszym naszym zadaniem jest niedopuszczenie do sytuacji głęboko kryzysowej. Za sytuację głęboko kryzysową, za sytuację, w której tracimy kontrolę nad przebiegiem pandemii, uważam sytuację, w której załamanie się systemu ochrony zdrowia, nie ma miejsc w szpitalach, nie ma gdzie przyjmować chorych, nie ma respiratorów – powiedział prezydent.

Źródło: PAP

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x