INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:20 | czwartek | 18.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Andrzej Duda mówi wprost: Sytuacja jest zła. Możemy się spodziewać wprowadzenia restrykcji na obszarze całego kraju

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Prawdopodobnie możemy się spodziewać wprowadzenia restrykcji na obszarze całego kraju, premier wraz z ministrem zdrowia mają ogłosić komunikat. Sytuacja jest zła i zapanowanie nad nią ma znaczenie fundamentalne – powiedział w środę prezydent Andrzej Duda.

W środę padł tegoroczny rekord liczby zakażeń, przekraczający 25 tys. przypadków. W trybie pilnym minister zdrowia ma mówić o nowych obostrzeniach, które mają objąć cały kraj.

- reklama -

Wiadomo jest, że najważniejszym naszym zadaniem jest niedopuszczenie do sytuacji głęboko kryzysowej. Za sytuację głęboko kryzysową, za sytuację, w której tracimy kontrolę nad przebiegiem pandemii, uważam sytuację, w której załamanie się systemu ochrony zdrowia, nie ma miejsc w szpitalach, nie ma gdzie przyjmować chorych, nie ma respiratorów – powiedział prezydent.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy będą szczepić czwartą dawką i oznaczać kolorami

Niemcy już kiedyś oznaczali ludzi trójkątami w różnych kolorach. Postęp zrobił swoje i teraz będą oznaczać kolorami w aplikacjach....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx