INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:01 | wtorek | 23.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski ujawnił co dalej z obostrzeniami! Nie będziecie zadowoleni

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej, poinformował jak dalej będzie wyglądała sytuacja epidemiczna w Polsce. Obostrzenia pozostają z nami, jednak część z nich zostanie złagodzona.

W ocenie ministra za nami jest „apogeum trzeciej fali pandemii”, jednak mimo wszystko należy bardzo uważać.

- reklama -

Niedzielski podkreślił, że rząd chce przywrócić możliwość uprawiania sportu na świeżym powietrzu, dlatego rząd dopuści rozgrywki młodzieżowe, oraz aktywność sportową w grupie do 25 osób.

Wszystkie pozostałe restrykcje będą obowiązywały, a ich czas zostaje wydłużony do 25 kwietnia.

O dwa tygodnie zostają przedłużone restrykcje dotyczące hoteli i obiektów turystycznych, czyli do 3 maja.

- reklama -

Niedzielski podkreślił, że decyzje dotyczące restrykcji mają na celu zmniejszenie obciążeń szpitali.

https://pl1.tv/title/to-jest-wojna-mowia-restauratorzy-z-ciechocinka/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Czesia ze wsi Kuty i przytulanki Andrzeja Dudy

Wołodymyr Zełenski uczcił morderców dwuletniej Czesi Chrzanowskiej. Ukraińcy są nie tylko dumni z morderców Polaków. Posuwają się nawet dalej....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx