INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:54 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące wyznanie członka rodziny posłanki PiS! “Jeżeli nie powstrzymasz trucia polskich dzieci to pójdziesz prosto do piekła”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Gościem Edyty Paradowskiej w telewizji PL1.Tv był Mateusz Duzinkiewicz, socjolog, producent filmowy, który od kilku lat mieszka w Anglii. Polak komentował sytuację na Wyspach Brytyjskich związaną z pandemią koronawirusa.

Duzinkiewicz w pewnym momencie rozmowy, gdy dotyczyła ona szczepienia przeciw COVID-19 dla dzieci, zwrócił się z apelem do swojej mamy chrzestnej, poseł PiS Mirosławy Stachowiak-Różeckiej:

- reklama -

Skorzystam z tego, że jestem na antenie – zaczął gość PL1.TV. – Chciałbym się zwrócić z apelem do mojej mamy chrzestnej, posłanki PiS Mirosławy Stachowiak-Różeckiej, chciałem ci Mira powiedzieć, że jeżeli nie powstrzymasz trucia polskich dzieci to pójdziesz prosto do piekła – powiedział Duzinkiewicz.

I dodał:

I na na sądzie ostatecznym zaświadczę, że cię o tym informowałem i nie będzie mogła udawać, że nic nie wiesz na ten temat.

- reklama -

Zobaczcie koniecznie całą rozmowę:

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Posłanka zacytowała Biblię. Grożą jej dwa lata więzienia

Posłanka Chrześcijańskiej Partii Demokratycznej może spędzić dwa lata w więzieniu. Powód? Päivi Maria Räsänen zacytowała fragment Pisma Świętego. Co grozi...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x