INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:54 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Ujawniamy rozmowy z tajnego forum lekarzy – Ukrywana prawda o szczepieniach

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Polecamy szokujący materiał i wynik śledztwa dziennikarskiego telewizji PL1.TV! Czy lekarze ukrywają niepożądane odczyny poszczepienne? Dlaczego w środowisku panuje przysłowiowa zmowa milczenia?

Jedną z pierwszych grup zawodowych, która przyjęła szczepionki, byli lekarze i personel medyczny. Okazuje się, że bardzo wielu z nich poważnie chorowali, jednak nie podzielili się swoimi doświadczeniami z NOP-ami.

Do redakcji PL1.TV napisała lekarka, która postanowiła o wszystkim opowiedzieć. W reportażu usłyszycie przerażającą relację kobiety, który z uwagi na swoje bezpieczeństwo, postanowiła zachować anonimowość.

W materiale zobaczycie opinię Justyny Sochy, oraz dr. Zbigniewa Hałata. Sprawę skomentuje również prawnik. Posłuchacie relacji syna, którego mama zmarła kilka dni po przyjęciu szczepionki.

Zapraszamy:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
max
13.10.2021 22:22

Jakoś w dziwny sposób “poginęły” drastyczne zdjęcia NOP-ów ! Pamiętam , że taki horror można było zobaczyć albo w prosektorium albo na polu walki

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x