INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:49 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tego nikt się nie spodziewał! Prof. Simon zgasił Monikę Olejnik! Prowadząca zaniemówiła

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Profesor Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu był gościem programu „Kropka nad i” TVN24, gdzie pytany był o czwartą falę pandemii koronawirusa oraz szczepienia.

Prowadząca program Monika Olejnik w pewnym momencie zmieniła temat i zaczęła epidemiologa pytać o sytuację migrantów, którzy próbują dostać się do Polski. Zaczęła wyliczać zagrożenia i choroby, na które napotykają migranci.

Prof. Simon w tym temacie jednak ma odmienne zdanie do prowadzącej i jasno stwierdził, że migranci popełniają przestępstwo. Dodał, że powinni próbować wejść do Polski oficjalnym przejściem!

Monika Olejnik zaniemówiła!

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
bob
06.10.2021 11:04

brawo P. Profesorze, prosta i logiczna odpowiedź!!! wszelkie przekroczenia granic poza wyznaczonymi przejściami są nielegalne!!!! i dotyczy to wszystkich!!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x