INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:35 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Znana celebrytka mówi, że „LGBT to sekta”! „Zostawicie nasze dzieci, dranie”

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Celebrytka i aktorka Viola Kołakowska w bardzo ostrych słowach wypowiedziała się na temat środowisk LGBT.

Kołakowska, która w życiu zagrała kilka drobnych ról, brała udział w reality show, oraz modelingu, jest również znana z bycia partnerką Tomasza Karolaka. Kobieta w serwisie Instagram podzieliła się swoją opinią na temat środowisk LGBT.

LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie! – napisała Kołakowska.

Post został szybko zablokowany przez serwis. Media plotkarskie wskazują, że wpis celebrytki mógł mieć związek z filmikiem zamieszczonym w serwisie Tik-Tok przez jej córkę, na którym pojawiła się z tęczową torbą, w ramach obchodzonego w szkołach dnia tolerancji.

Kołakowska oczywiście została szybko i mocno skrytykowana, dlatego postanowiła wyjaśnić o co jej chodziło:

Żeby było jasne, bo wciąż chyba nie kumacie. Oczywiste, że nie chodzi o ludzi innej orientacji, ale o tych, którzy stoją za tym i używają was do propagowania idei skrajnie wykraczającej poza jakiekolwiek wartości – czytamy w jej wyjaśnieniu.

I wiem, że wielu z was też tak sądzi, że zostaliście użyci i że się nie zgadzacie z tym jakich narzędzi używają, by wpłynąć całkowicie na młodzież, wmawiając im, że teraz to cool być homoseksualnym lub najlepiej by zmieniali płeć – zauważa.

Kołakowska wskazuje na ważne w jej ocenie rzeczy:

To takie trendy i nie ma to nic wspólnego z prawdziwym poczuciem tożsamości seksualnej. Nagle wszystkie dziewczynki chcą być chłopcami, a wszyscy chłopcy są gejami – kontynuuje. Cool jest też popełnić samobójstwo. To wszystko znajdziecie w mangach anime, Cosplay i TikToku. A to wszystko połączone właśnie z ideologią (wiadomo jaką). Pod przykrywką walki o tolerancję i równość rozgrywa się zupełnie inny teatr – gra o dusze dzieci – twierdzi Kołakowska.

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Vlad
16.10.2021 14:28

I ma zupełną rację

Rey
16.10.2021 14:37

Szczera i odwazna kobieta. Pedofile spod znaku lgbt będą chcieli ja zniszczyć. Trzymaj się Viola. Ten świat umiera.

Monsignore
17.10.2021 00:51

Popieram panią Violę w 100%. Przy okazji można się przekonać o zakazie wolności w mediach, który jest terrorem, bo jeśli ma się inne zdanie od grupy nawiedzonych seksualnie ludzi, to od razu aut. Przedtem była w Polsce komunistyczna cenzura, a teraz obyczajowa. Nie można dopuścić do tego, aby ludzie normalni nie mogli wypowiadać swoich opinii.

Demades
18.10.2021 02:34

Definicja gender, warto by było to jakoś nieco bliżej określić,
nauka? gangrena? ideologia? zboczenie? DEFORMACJA PSYCHICZNA? Niepotrzebne skreślić.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x