INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:44 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Znana celebrytka mówi, że „LGBT to sekta”! „Zostawicie nasze dzieci, dranie”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Celebrytka i aktorka Viola Kołakowska w bardzo ostrych słowach wypowiedziała się na temat środowisk LGBT.

Kołakowska, która w życiu zagrała kilka drobnych ról, brała udział w reality show, oraz modelingu, jest również znana z bycia partnerką Tomasza Karolaka. Kobieta w serwisie Instagram podzieliła się swoją opinią na temat środowisk LGBT.

- reklama -

LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie! – napisała Kołakowska.

Post został szybko zablokowany przez serwis. Media plotkarskie wskazują, że wpis celebrytki mógł mieć związek z filmikiem zamieszczonym w serwisie Tik-Tok przez jej córkę, na którym pojawiła się z tęczową torbą, w ramach obchodzonego w szkołach dnia tolerancji.

Kołakowska oczywiście została szybko i mocno skrytykowana, dlatego postanowiła wyjaśnić o co jej chodziło:

- reklama -

Żeby było jasne, bo wciąż chyba nie kumacie. Oczywiste, że nie chodzi o ludzi innej orientacji, ale o tych, którzy stoją za tym i używają was do propagowania idei skrajnie wykraczającej poza jakiekolwiek wartości – czytamy w jej wyjaśnieniu.

I wiem, że wielu z was też tak sądzi, że zostaliście użyci i że się nie zgadzacie z tym jakich narzędzi używają, by wpłynąć całkowicie na młodzież, wmawiając im, że teraz to cool być homoseksualnym lub najlepiej by zmieniali płeć – zauważa.

Kołakowska wskazuje na ważne w jej ocenie rzeczy:

- reklama -

To takie trendy i nie ma to nic wspólnego z prawdziwym poczuciem tożsamości seksualnej. Nagle wszystkie dziewczynki chcą być chłopcami, a wszyscy chłopcy są gejami – kontynuuje. Cool jest też popełnić samobójstwo. To wszystko znajdziecie w mangach anime, Cosplay i TikToku. A to wszystko połączone właśnie z ideologią (wiadomo jaką). Pod przykrywką walki o tolerancję i równość rozgrywa się zupełnie inny teatr – gra o dusze dzieci – twierdzi Kołakowska.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

7 KOMENTARZE

7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Vlad
16.10.2021 14:28

I ma zupełną rację

Rey
16.10.2021 14:37

Szczera i odwazna kobieta. Pedofile spod znaku lgbt będą chcieli ja zniszczyć. Trzymaj się Viola. Ten świat umiera.

Monsignore
17.10.2021 00:51

Popieram panią Violę w 100%. Przy okazji można się przekonać o zakazie wolności w mediach, który jest terrorem, bo jeśli ma się inne zdanie od grupy nawiedzonych seksualnie ludzi, to od razu aut. Przedtem była w Polsce komunistyczna cenzura, a teraz obyczajowa. Nie można dopuścić do tego, aby ludzie normalni nie mogli wypowiadać swoich opinii.

Demades
18.10.2021 02:34

Definicja gender, warto by było to jakoś nieco bliżej określić,
nauka? gangrena? ideologia? zboczenie? DEFORMACJA PSYCHICZNA? Niepotrzebne skreślić.

Justu447
05.01.2022 00:04

Że złem należy bezwzględne walczyć. Wiemy kto walczy z Polską, Polakami i Kościołem katolickim. Nie wolno pozwolić aby zło bezkarnie panoszyło się. Brawo dla Pani Violi. To odważna kobieta. Jeśli lgbt twierdzi, że jest normalne a my ich zwalczamy, to odpowiadam, że nikt nikogo nie zwalcza, lecz tak, jak kłamstwem jest, że koszerne media są wolne, tak również kłamstwem jest, że ktokolwiek zwalcza atakujących nas lgbt…

matka polka
14.01.2022 16:23

Święta prawda!! Polsce potrzeba więcej odważnych Ludzi, którzy mają moralny kręgosłup.
Ta ideologia nie prowadzi na pewno do dobra .Żal dzieci i młodzieży!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lech Wałęsa zbankrutował, ale…

Lech Wałęsa stacza się w nędzę. Walory finansowe wysysa z niego „pijawa”, rodzina żąda pieniędzy. Jedyna nadzieja w wyjazdach...

Przeczytaj jeszcze to!

7
0
Podziel się z nami swoją opiniąx