INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:26 | czwartek | 29.09.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

 „Okrucieństwo losu” na o2.pl

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 września

Najlepsza polska opera

28 września 1865 r. Ognisty mazur i aria o starym zegarze. Ale nie tylko to stanowi o sukcesie najlepszej polskiej opery. Była nośnikiem patriotyzmu. I...

Koniecznie przeczytaj

Z cyklu: hit Internetu

„Kobieta chciała mieć pamiątkę z wakacji. Los okazała się okrutny” głosi podpis pod zdjęciem blondynki w białej sukience siedzącej na kamieniu w wodzie na portalu o2.pl w dniu 17 sierpnia. Po kliknięciu w link następuje przekierowanie do artykułu: „Kobieta chciała mieć pamiątkę z wakacji. Los okazał się okrutny”. Już bez błędu. Na czym polegało okrucieństwo losu?

- reklama -

Opisuje on dramat Rosangely de Silva. Kobieta wraz z mężem wybrała się nad morze i zapragnęła romantycznej fotografii. „Kobieta pozowała na kamieniu i na pozór nic nie wskazywało, by miało dojść do jakiegoś niebezpiecznego zwrotu. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna”, z przejęciem relacjonuje portal filmik, zamieszczony na You Tube.

„Początkowo nic nie wskazywało na dramat. Kobieta piętrzyła się na kamieniu, a towarzyszyła jej wyjątkowa sceneria. Fale, piękna suknia i wiatr we włosach – czy może być coś piękniejszego?”, relacjonował portal. I nagle… Totalne zaskoczenie dla “piętrzącej się” kobiety. Pojawiła się… większa fala. Serio. Gorzej. Nie tylko się pojawiła, ale jeszcze zepchnęła Rosangelę ze śliskiej, mokrej skały, wprost do morza. To wstrząsające zdarzenie uwiecznił mąż “piętrzącej się na kamieniu” kobiety, który włączył tryb nagrywania filmików zamiast robienia zdjęć.

Samej zainteresowanej nic się nie stało, ale i tak była „totalnie” zaskoczona tym, że woda ją zmyła ze śliskiej skały. Faktycznie – szok i zaskoczenie. Żeby coś takiego przydarzyło się nad morzem??? No, ludzie… Jak to dobrze, że są takie portale jak wp.pl i o2.pl… Dzięki temu ich czytelnicy mogą zapoznać się z tak dramatycznymi wydarzeniami, jak powyższe. A my możemy napisać, o czym donoszą „wielkie portale”. Kto nie wierzy, niech czyta:

https://www.o2.pl/kobieta/kobieta-chciala-miec-pamiatke-z-wakacji-los-okazala-sie-okrutny-6802007631936480a
- reklama -

Faktycznie, okrucieństwo losu nie do przyjęcia…

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy już nie “Herzlich willkommen”

Niemcy już nie chcą emigrantów. Zapowiadają kontrole na granicach i odsyłanie części osób starających się o azyl. Któż nie pamięta...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx