INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:12 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Robert Biedroń: Czasami się wygrywa, czasami się przegrywa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Robert Biedroń wydaje się niewzruszony katastrofalnym wynikiem, jaki uzyskał w pierwszej turze wyborów prezydenckich.

Przypomnijmy, że według badań exit poll z godziny 21 kandydat Lewicy dostał zaledwie 2,9 proc. głosów, nieznacznie tylko wyprzedzając Kosiniaka-Kamysza z PSL.

- reklama -

– Czasami się wygrywa, czasami się przegrywa. My jesteśmy w polityce po to, aby w końcu coś się zmieniło, aby ludziom żyło się lepiej, aby równość znaczyła równość, a godność – godność. To jest nasze zadanie i tego zadania dzisiaj nie możemy porzucić. To zadanie z jeszcze większa siłą musi być przez nas realizowane jutro, pojutrze, każdego tygodnia. Bo to jest zadanie Lewicy – mówił Biedroń.

– To marzenia sprawiły, że dziś tutaj jesteśmy. To nasze nadzieje sprawiły, że Lewica wystawiła swojego kandydata. Nasze marzenia i nadzieje sprawiły, że nie uwierzyliśmy, że Polska nie jest skazana na prawicę. Mamy swoje wartości, program i zawsze będziemy stać po ich stronie. Lewica nigdy nie miała łatwo. Zawsze zwyciężamy, gdy jesteśmy zjednoczeni. Chcę podziękować tym wszystkim, którzy uwierzyli, że inna Polska jest możliwa – dodał kandydat Lewicy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx