INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:58 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dobitna opinia znanego publicysty: „Mam dość! Nie tylko takiej władzy. Takiej opozycji też”

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Mam dość! Nie tylko takiej władzy. Takiej opozycji też. I takiej opozycji wobec opozycji… – zaczyna swój felieton na łamach serwisu WP.pl publicysta Jacek Żakowski.

W ocenie publicysty, trzeba wyjść z czyśćca, zacząć działać dobrze na nowo, aby nie ugrząźć na kolejne lata „w pyszałkowatej, łapczywej i gnuśnej dyktaturce coraz bardziej przypominającej operetkową Sanację, która się skończyła tragicznie”.

- reklama -

W ocenie Żakowskiego wszyscy wybory przegrali.

Jaki jest przeciwnik, wiadomo było od początku. Jak się nie miało pewności wygranej, to trzeba było się zgodzić na propozycję Gowina, by zrobić wybory za dwa lata. Może wtedy opozycja byłaby gotowa do pokonania Andrzeja Dudy – wskazuje Żakowski.

W felietonie oprócz krytycznego obrazu rządzących, obrywa się głównie opozycji, która w ocenie Żakowskiego popełnia masę błędów i nie potrafi skutecznie się zjednoczyć:

- reklama -

Opozycja i opozycja wobec opozycji (głównie Szymon Hołownia) z wprawą cyrkowego połykacza szabel przełknęła już stracone marzenia o prezydenturze. I niezwłocznie, z zaskakująco dobrym samopoczuciem, przystąpiła do snucia nowych/starych marzeń i planów zrobienia za kolejnym razem tego, co się nie udało poprzednio – czytamy.

Cały felieton do przeczytania w serwisie WP.pl

Warto jednak zaznaczyć, że podobnie jak Rafał Ziemkiewicz wyraźnie bardziej krytycznie podchodzi do działania polityków opozycji, tak Jacek Żakowski od pięciu lat bardzo krytycznie podchodzi do działań obecnej władzy, angażując się aktywnie m.in. w działania Komitetu Obrony Demokracji.

- reklama -

Źródło: WP.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x