INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:05 | poniedziałek | 23.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skrzywdzono nawet 100 dzieci! Australijska policja rozbiła grupę pedofilską

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 maja

Świątynia sztuki zamiast świątyni Ducha Świętego  

Poniedziałek, 23 maja 1892 r. Zbudowany jeszcze w średniowieczu kościół u progu XX w. musiał ustąpić miejsca świątyni sztuki. Człowiekiem, który się z tym nie...

Koniecznie przeczytaj

Australijska policja rozbiła sieć pedofilską, działają Internecie. Przestępcy skrzywdzili ponad 100 dzieci i nieletnich.

Gazeta „Daily Mail” poinformowała o rozbiciu australijskiej grupy pedofilskiej działającej w sieciach społecznościowych. Tamtejsza policja aresztowała 11 członków gangu. Są to mężczyźni w wieku od 18 do 41 lat. Czterech z przestępców było już karanych za czyny pedofilskie.

Według danych ujawnionych przez śledczych ofiarami grupy były dziewczynki. Najmłodsze miały 13 lat a łączna liczba pokrzywdzonych sięga 140 dzieci i nieletnich. 23 z nich przeżyło epizody gwałtu.

- reklama -

Pozostałe ofiary na szczęście uniknęły fizycznego kontaktu z pedofilami. Przestępcy ograniczyli się do wirtualnego obcowania za pośrednictwem Internetu. Wszyscy pedofile zostali izolowani w aresztach śledczych. Policja bada zawartość skonfiskowanych komputerów.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Nie będzie łyżwiarskich zawodów w Rosji

Rosja została wykluczona z zawodów łyżwiarskich. Teraz się dziwi i zapowiada poprzez swoich sportowców, że świat na kolanach będzie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x