INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:49 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jednomyślność Zachodu w sprawie zamachu na Aleksieja Nawalnego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Rzeczniczka prasowa Białego Domu powiedziała, że USA pracują nad antyrosyjskimi sankcjami za otrucie Aleksieja Nawalnego. Waszyngton będzie konsultował kroki podejmowane w tej kwestii z Europą i sojusznikami w innych częściach świata.

– USA pracują nad sankcjami wobec Rosji, za „hospitalizację” Aleksieja Nawalnego – poinformowała rzecznik prasowa Białego Domu.
Kayleigh McEnany oświadczyła: „Pracujemy wspólnie z naszymi europejskimi sojusznikami oraz innymi partnerami, po to, aby pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich, którzy są za to odpowiedzialni”.

Jest to odpowiedź Białego Domu na apel amerykańskich senatorów, którzy zażądali wprowadzenia sankcji wobec Kremla.

- reklama -

Jednocześnie, jak poinformowała Komisja Europejska: „Unia pozostawia sobie prawo wprowadzenia własnych retorsji wobec Moskwy”.

Zareagowało również NATO. Sekretarz generalny Jens Stoltenberg zwołał na 4 września specjalne posiedzenie Rady Sojuszu na szczeblu ambasadorów, które będzie poświęcone zamachowi na rosyjskiego opozycjonistę.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x