INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:33 | poniedziałek | 23.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Polscy antyterroryści zatrzymali człowieka oskarżonego o zbrodnie wojenne!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 maja

Świątynia sztuki zamiast świątyni Ducha Świętego  

Poniedziałek, 23 maja 1892 r. Zbudowany jeszcze w średniowieczu kościół u progu XX w. musiał ustąpić miejsca świątyni sztuki. Człowiekiem, który się z tym nie...

Koniecznie przeczytaj

Funkcjonariusze Jednostki Specjalnej Polskiej Policji, którzy stanowią największą obecnie grupę misji EULEX Kosowo, zatrzymali byłego rzecznik Armii Wyzwolenia Kosowa.

Jakup Krasniqi był przewodniczącym parlamentu Kosowa w latach 2008-14, oraz dwukrotnie – w latach 2010 -11 – pełnił obowiązki prezydenta Kosowa.

- reklama -

Zatrzymany przewieziony został do Hagi, gdzie stanie przed trybunałem ds. zbrodni wojennych w Kosowie. Zostanie oskarżony o zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości.

Polscy policjanci są bardzo wysoko oceniani przez władze misji. Podkreśla się ich profesjonalizm i zaangażowanie. W ramach zadań realizowanych w Kosowie, wspierają lokalne organy zarówno w kwestii przestrzegania prawa, jak bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Nasza jednostka posiada kwalifikacje z zakresu kontroli tłumu i zamieszek (CRC – Crowd and Riot Control), oraz specjalnej taktyki uzbrojenia (SWAT – Special Weapon and Tactics).

- reklama -

Źródło: policja.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Nie będzie łyżwiarskich zawodów w Rosji

Rosja została wykluczona z zawodów łyżwiarskich. Teraz się dziwi i zapowiada poprzez swoich sportowców, że świat na kolanach będzie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x