INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:13 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tajna przesyłka z Chin dla Kim Dzong Una! Czy dyktator jest bezpieczny?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Japoński wywiad twierdzi, że cała rodzina Kim Dzong Una i kilku wyższych urzędników Korei Północnej zostało już zaszczepionych”, informuje Reuter.

Nie wiadomo, o który z preparatów chodzi, ponieważ co najmniej trzy chińskie firmy, w tym Sinovac Biotech Ltd, CanSinoBio i Sinophram Group opracowały własne szczepionki.

- reklama -

Tym niemniej według Reutera, wszystkie preparaty mają charakter eksperymentalny i nie gwarantują pełnego bezpieczeństwa.

Korea Północna nie potwierdziła oficjalnie żadnego przypadku infekcji koronawirusa, ale zgodnie z informacjami Narodowej Służby Wywiadu Korei Południowej (NIS) ​​nie można wykluczyć wybuchu epidemii.

Potwierdzeniem obaw Kim Dzong Una jest aktywność hakerów. Microsoft informował, że dwie północnokoreańskie grupy próbowały włamać się do sieci koncernów farmaceutycznych opracowujących szczepionkę.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

 „Okrucieństwo losu” na o2.pl

Z cyklu: hit Internetu „Kobieta chciała mieć pamiątkę z wakacji. Los okazała się okrutny” głosi podpis pod zdjęciem blondynki w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx