INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:29 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szykuje się kolejny konflikt? Pjongjang grozi śmiercią szefowej dyplomacji Korei Południowej!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Nieprzemyślane uwagi pogorszą i tak lodowate stosunki naszych państw, a osoba która jest za nie odpowiedzialna drogo zapłaci za lekkomyślność”.

Reuter cytuje groźby siostry Kim Dzong Una skierowane pod adresem południowokoreańskiej minister spraw zagranicznych Kang Kyung -wha.

- reklama -

Agencja przypomina, że na forum bezpieczeństwa w Bahrajnie Kang Kyung -wha uznała za nieprawdopodobne, że w Korei Północnej nie ma przypadków covid19. „Reżim Kimów kontroluje chorobę, której obecności zaprzecza. To trochę dziwne”, powiedziała południowokoreańska minister.

Publiczna ironia wywołała wściekłość siostry dyktatora Kim Jo Dzong. „Nigdy nie zapomnimy jej słów i drogo za nie zapłaci”, zapowiedziała osoba nr 2 w hierarchii totalitarnego reżimu Kimów.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x