INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:12 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zdjęcia satelitarne ujawniły dramat ludzi! Wstrząsający dowód ludobójstwa w Północnej Korei

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Zdjęcia satelitarne ujawniły, że na powierzchni pięciu kilometrów kwadratowych zakopano tysiące zwłok więźniów reżimu Kim Dzong Una.

„Według Komitetu Praw Człowieka w Waszyngtonie miejscem ludobójstwa jest obóz koncentracyjny Chungsan 11”, informuje agencja UPI.

- reklama -

Więźniowie pracują jako przymusowa siła robocza w chlewniach. „Mięso hodowanych świń trafia wyłącznie na stoły klasy uprzywilejowanej w stolicy kraju Pjongjangu”, twierdzi UPI.

Cytowany przez agencję uciekinier z Północnej Korei, zeznał, że podczas jego trzyletniego pobytu w obozie był świadkiem zamordowania 2 tys. osadzonych.

Więźniów Chunsang 11 nie rozstrzeliwuje się publicznie, co jest powszechną praktyką w innych obozach. „Są najpierw torturowani, a następnie skrycie mordowani przez strażników”. Tak brzmią ustalenia Komitetu Praw Człowieka cytowane przez UPI.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

 „Okrucieństwo losu” na o2.pl

Z cyklu: hit Internetu „Kobieta chciała mieć pamiątkę z wakacji. Los okazała się okrutny” głosi podpis pod zdjęciem blondynki w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx