INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:31 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Nowy prezydent unieważnia raport edukacyjny Donalda Trumpa. Dokument miał promować wychowanie patriotyczne

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Joe Biden anulował raport administracji Trumpa, który miał na celu promowanie edukacji patriotycznej w szkołach”, informuje Associated Press. Według agencji, wnioski z panelu naukowego zostały „wyśmiane” przez, tzw. postępowych historyków.

Podstawą negatywnej decyzji nowego prezydenta okazały się zarzuty „bagatelizowania niewolniczej karty USA” oraz „propagandy niesprawiedliwości rasowej”. Tym samym zarządzeniem Joe Biden rozwiązał Prezydencką Komisję Donalda Trumpa, znaną jako „Zespół 1776 r.”

AP przypomina, że był to rok Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Komisja Donalda Trumpa powstała w odpowiedzi na „Inicjatywę 1619 r.” partii demokratycznej. To z kolei data sprowadzenia przez Anglików pierwszych afrykańskich niewolników do Ameryki Północnej.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x