INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:28 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Amerykański przykład Pawła Rabieja. Czy to koniec kariery senatora Cruza?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

W związku z silnym mrozem i obfitymi opadami śniegu, teksańskie elektrownie nie są w stanie sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię. Mieszkańcy tego stanu przeżywają horror.

Największe tragedie rozgrywają się w domach, gdzie znajdują się chorzy korzystający z urządzeń medycznych, np. aparatów tlenowych.

- reklama -

Według informacji podanych 17 lutego przez stację CNN, trwające tam wciąż przerwy w dostawach energii spowodowały wzrost jaj ceny o 10 000%.

W tej bardzo trudnej sytuacji, senator Ted Cruz, którego uważa się za jednego z najbardziej wpływowych polityków Partii Republikańskiej, postanowił polecieć z rodziną do ciepłego Cancun.

Jego zdjęcia wykonane na lotnisku w Houston, trafiły do internetu i wzburzyły Teksańczyków. Suchej nitki nie zostawiły na polityku media. Jego zachowanie głośno skrytykowali wyborcy. Cruz tłumaczył, że jedynie odwoził dzieci i zamierzał natychmiast wracać.

- reklama -

To, że faktycznie tak zrobił, nie zmienia faktu, że cała sprawa bardzo mu zaszkodzi. Komentatorzy twierdzą, że senator może stracić szanse na walkę o nominację swojej partii w wyborach prezydenckich 2024 r.

Najgorsza ewentualność jest taka, że lot do Cancun, może definitywnie zakończyć jego polityczną karierę.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku pracę w warszawskim ratuszu stracił wiceprezydent Paweł Rabiej, który pojechał do Grecji w trakcie pandemii koronawirusa, choć odpowiadał za służbę zdrowia w stolicy.

- reklama -

Źródło:onet.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx